10419. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
M. Iréne Spányi (- ): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, sérült,, jelzett, 1911 Párizs. 46x38cm, üvegezett, sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk