Macskássy Izolda (1945-2021): Emberpár. Selyemkollázs, jelzett. Üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Macskassy-Izolda-1945-2021-Emberpar-Selyemkollazs-jelzett-Uvegezett-fakeretben-55x35-cm~II2603057
2603057
10295
436
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 185,68 EUR , 200,00 USD
Beschreibung: Macskássy Izolda (1945-2021): Emberpár. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 55x35 cm.
: pk