2 000 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki fenyves, 1904. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos, 16×22,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, signed. The painter was born in Smolnik!