11 000 HUF
29,18 EUR, 31,43 USD
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm