Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tabori-Jozsef-1928-2001-Tanya-Tempera-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-21x30-cm~II2687335
2687335
10476
436
Rufpreis:
8 000 HUF 21,22 EUR , 22,86 USD
Beschreibung: Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm
: karap_norbert