10475. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Tavaszy Noémi (1927-2018): Hommage á Bartók, 1981. Linómetszet, papír, jelzett és datált, lap alján Tavaszy Noémi autográf feliratával, 38×13,5 cm, üvegezett fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk