70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Vadász Endre (1901-1944): Kondás malacokkal. Vegyes technika: szén, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Vadász. 35x51 cm. Dekoratív, korabeli keretben.