100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Vén Emil (1902-1984): Nagymaros. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: Vén (halványan), hátoldalán töredékes címkével. Javított sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben, 55x68 cm