Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10540.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10541.
V. Olberts jelzéssel: Kisfiú hegedűvel. Olaj, vászon, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 78,5x60,5 cm . KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10542.
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm
10548.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. erdélyi festő: Napfényes erdélyi táj. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 70×91,5 cm / With unreadable signature, XXth century transylvanian painter: Sunny Transylvanian landscape. Oil on cardboard. With small damages in the corners. Framed. 70x91,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OU...
10549.
Jelzés nélkül, feltehetően osztrák vagy német festő, XIX. sz. második fele: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 61×72 cm