10621.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Borbáth v. Barbáth S jelzéssel: Trió. Vegyes technika, papír, kissé sérült (festék lepergéssel). Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x15,5 cm