10747.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista jelenet. Tuzs, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 29×20 cm