10959.
436. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Dávid legyőzi az oroszlánt. Kromolitográfia, papír. J.M. Kronheim & Co., London kiadása. XIX. sz. közepe-második fele. Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 23×33 cm