10957.
436. Gelaufene Fernauktion
Stich
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Garde impérial, types militaires. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 44,5x33 cm