https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 839
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2808536
19000
436
0
750000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/18k) fehér és sárga arany, 4 soros karkötő, h: 20 cm, nettó: 30 g, jelzett.
Das Lot is nicht erreichbar
2789208
19001
436
0
500000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au) 14K rosegold teniszkarkötő gyémántokkal, 1,55 ct, bruttó: 4,65 g
Das Lot is nicht erreichbar
2632510
19002
436
0
400000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2789201
19003
436
0
380000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au) 14K rosegold gyűrű gyémántokkal kirakva, 1,2 ct, méret: 54, bruttó: 7,6 g
Das Lot is nicht erreichbar
2789204
19004
436
0
380000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au) 14K rosegold karikafülbevaló-pár gyémántokkal kirakva, 1,3 ct, d: 2,5 cm, bruttó: 6,04 g
Das Lot is nicht erreichbar
2662530
19005
436
0
380000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
Das Lot is nicht erreichbar
2764275
19006
436
0
360000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2764261
19007
436
0
360000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2809073
19009
436
0
320000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Jacquet Girard 18K kézi felhúzós arany óra, 18K arany szíjjal jelzett, nettó 22g hátlapon karcos
Das Lot is nicht erreichbar
2808455
19010
436
0
220000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/14k) CHRIST design gyűrű, brillekkel, fehérarany, 15 db brillel ékítve (cca. 0,3ct) m: 51, bruttó: 7,1g 2808487
19011
436
0
200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g.
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
19012
436
0
200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse