Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793452
11956
436
180000
Antique
Tungsram nagyméretű, fényreklám tábla alapja, fénycső hiányzik róla, vas, két részből áll, 70x209 és 70x219 cm. Kis felújítással és fénycsövezéssel, csodálatos éke lehet egy kertnek. Teljes méret: 70x428 cm (Gyűjtői ritkaság!!) 2832540
11957
436
26000
Antique
Közel-keleti tőr, h: 41 cm 2832538
11958
436
26000
Antique
Közel-keleti tőr szaru hüvelyben, csont nyél, fém rátét zománcozva, vége kis letöréssel a szarvon, h: 38 cm 2832523
11959
436
Antique
2832580
11960
436
60000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
2744742
11961
436
28000
Antique
Albin Denk Wien ezüstözött alpakka kávéscsésze alátét készlet, 6 db-os, áttört tartóval. Jelzett, kis kopással, d: 10 cm / Albin Denk Wien silver-plated coffee saucer set, 6 pcs, with holder
2605410
11962
436
Antique
Keleti csont és ébenfa dobozka, állat figurákkal. d: 10 cmm m: 19 cm XX. sz. eleje. / Oriental bone and ebenwood box 20 cm
2834907
11963
436
55000
Antique
Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király, bronz fejes bot, szép állapotban, h: 90 cm
2726835
11964
436
40000
Antique
Balkáni tiszti pálca, szép állapotban, 1880 körül, h: 70 cm
2836670
11965
436
Antique
Nagy méretű fakeretes gipsz díszítéses aranyozott falu tükör, szép állapotban. Külső méret 125x100 cm 2829091
11966
436
Antique
Godinger dekoratív, ezüstözött talpas asztali kínáló. Jelzett, kisebb elszíneződésekkel, d: 30 cm 2829097
11967
436
3800
Antique
Klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, peremén aranyozott pontsoros díszítménnyel. Jelzés nélkül, némi tisztításra szorul, d: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF