Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828984
12089
436
Antique
Ismeretlen címer, kézzel festett papír, kopott, szélén kis szakadásokkal, 44x30 cm
2828018
12090
436
28000
Antique
Hollóházi Szász Endre porcelánkép: Kalapos nő. Porcelán, jelzett, 2002 Magyar Termék - Nagydíj, hibátlan, 19,5x14,5 cm 2829232
12091
436
24000
Antique
Banklámpa zománc búrával. Kopásokkal. Fém öntvény lábbal.
2829643
12092
436
Antique
Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm
2824866
12093
436
Antique
Indiai réz kiöntő, kopott, m: 10 cm 2824865
12094
436
Antique
Bronz éjszakai gyertyatartó, kopásokkal, m: 14 cm 2824863
12095
436
Antique
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
2824862
12096
436
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
2824860
12097
436
Antique
Réz nyeles hamutartó, kopásokkal, h: 20 cm
2824859
12098
436
Antique
3 ágú gyertyatartó, fém, kopásokkal, m: 14,5 cm 2824857
12099
436
Antique
Ón egyszálas váza, kopásokkal, jelzett, m: 20,5 cm 2824858
12100
436
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF