Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824855
12101
436
Antique
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm
2824852
12102
436
Antique
2824853
12103
436
Antique
2824854
12104
436
Antique
2824849
12105
436
3800
Antique
Masszív keleti kávékiöntő, nikkelezett réz, m: 10 cm
2824848
12106
436
4800
Antique
5 db vésett szőlőmintás réz talpaspohár, kopásokkal, m: 18 cm 2824847
12107
436
Antique
Keleti masszív réz váza, kopásokkal, m: 23 cm
2824844
12108
436
3800
Antique
5 db ón pohár, 1 db ón borkóstolótálka, jelzett, kopásokkal, m: 2-10,5 cm 2824843
12109
436
Antique
Masszív közel-kelei réz szivarhamuzó, kopásokkal, d: 18 cm
2824841
12110
436
Antique
Réz talpasa üst, kovácsoltvas fogóval, kopásokkal, d: 15 cm 2824840
12111
436
Antique
Keleti sárkányos lakk tálca, kis lepattanásokkal, kopásokkal, 34x22 cm 2824839
12112
436
Antique
Réz borkostoló tálka, kopásokkal, 16x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF