Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824838
12113
436
4800
Antique
Antik kézzel festett fadobozka, kopásokkal, benne vegyes bizsuk, 9x17x6,5 cm
2824697
12115
436
Antique
Díszes csikóbőr, fa kulacs, bőr szíjjal. 40 cm 2764375
12116
436
Antique
cca 1950 Kínai illusztráció, kézzel színezett fametszet, üvegezett fa keretben, 30,5x15,5 cm
2764379
12117
436
Antique
2828669
12118
436
Antique
Hajszárító.
Vintage Art-deco stílusú fekete bakelit fogantyúval,látványos krómozással, FeON (FŐN?) SON márkajelzéssel,korhű kábellel,FIGYELEM:110Voltos,nem kipróbált-tilos hálózatba kapcsolni transzformátor nélkül!
d: 8cm 2828651
12119
436
15000
Antique
Impozáns aufsatz egy fő üvegoszlopon plusz 3 keskenyebb csíkos sárgaréz oszlopon,hibátlan apró levélmintás csiszolású eredeti tálkával,ezüstözés nyomaival,korának megfelelőállapotban.
17,5x30 cm 2828654
12120
436
14000
Antique
Kenyérpritó.
Vintage Art-deco stilusú fekete bakelit talpon,krómozott fém újszerű ,új korhű kábellel, Elektrothermax 220Voltos
23x17x12 cm
2828656
12121
436
7500
Antique
Antik Sétáló öntötvas gyertyatartó szeccessziós levéldísszitéssel,alpakka gyertyatartóval,polírozott, kopásokkal.
M.: 15x6cm 2828657
12122
436
Antique
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal.
d:.27cm,rúd 45 cm
2828073
12123
436
22000
Antique
Kínia cloisonne pagodás váza, zománcozott réz, fatalpon, hibátlan, m: 22 cm
2832505
12124
436
Antique
1960 körül, földgömb, m: 17 cm 2832502
12125
436
Antique
Junghansz asztalióra, nem működik, sérült, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF