Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832517
12126
436
15000
Antique
2832510
12127
436
Antique
WMF Ikora Art Deco fém váza, jelzett, kicsit kopott, m: 30 cm 2832494
12128
436
15000
Antique
Szecessziós női aktos ón tálka, jelzés nélkül, szép állapotban, 1900 körül, 16x12 cm 2830299
12129
436
Antique
Indián ikon, relief szerű, festett papírmasé, keretben, jelzés nélkül, kopásokkal, 49x35 cm 2830270
12130
436
Antique
Kínai jádeberakásos fa ékszeres doboz, fém veretekkel, hibátlan, 17x10x8 cm
2830527
12131
436
Antique
Argentor osztrák jugendstil palack dugó nélkül, tejkiöntő, üveg, ezüstözött fém aljban, jelzett, kopásokkal, m: 11-16 cm 2830531
12132
436
Antique
Retró bronz falitál, masszív, jelzés nélkül, d: 15 cm, 449g
2831610
12133
436
11000
Antique
Antik japán fametszet, rizspapír, jelzett, kis sérülésekkel, papírra kasírozva. 35,5x25 cm 2826220
12134
436
Antique
Antik szecessziós váza, fém, üvegbetéttel, kopott, m: 19,5 cm 2832558
12135
436
30000
Antique
Figurális asztali óra, aranyozott spiáter test, figurális díszítéssel, szerkezet jó, lámpatest sérült, m: 30 cm 2832550
12136
436
200000
Antique
Német vadásztőr, bronz, cápabőr, agancs nyél, szép állapotban, 1880-90 körül. h: 38 cm
2833290
12137
436
Antique
Jelzés nélkül: Csendélet. Fára applikált, kézzel megmunkált alumínium. 26,5x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF