Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824913
12138
436
3800
Antique
14 db horgolt kis terítő, vegyes méret, szép állapot. 2798786
12139
436
Antique
Jelzés nélkül: Madárijesztő. Réz nyomódúc, 29,5x22 cm 2832585
12140
436
40000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 2 dobozban, jelzett, szép állapotban. 36 db: 12db villa, kanál, kés.
2831359
12141
436
3400
Antique
Jelzés nélkül: Jelnyelv betűk. 7 lap. Akvarell, ceruza, papír, 30x23,5 cm 2833910
12142
436
Antique
Zsigovics Iván (1958- ): A hosszú fülűek legendája. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x45 cm 2731708
12143
436
Antique
Régi Kínai fatörzs váza steinzeug, jelzett: Guang xing tang. 1950 körül. m: 14 cm
2743570
12144
436
14000
Antique
Thai Buddha fej, bronz, h: 20 cm 2743561
12145
436
24000
Antique
Burmai thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 64x48cm
2743593
12146
436
Antique
Ortodox / Pravoszláv csóktábla, bronz, kopott, 16x9,5cm 2836123
12147
436
Antique
Keleti jáde ördöggolyó, kopásokkal, dobozban, d: 6 cm 2836150
12148
436
Antique
Régi pisztoly, kopott, sérült, h: 42 cm 2810135
12149
436
90000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF