Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784681
12211
436
Antique
Rózsás bronz levélbontó és pecsétnyomó, jelzett, h: 6,5-15 cm 2743447
12212
436
Antique
Régi fém fonott dobozka, kopott, 7x8cm
2784664
12213
436
36000
Antique
Csont öv, szép állapotban, h: 136 cm a maximális mérete.
2784667
12214
436
Antique
Csont tapper, kopott, h: 12 cm 2772945
12215
436
60000
Antique
2792171
12216
436
Antique
Antik ezüst berakásos szipka. Borostyán, fa. Nagy méretű, bőr tokban 13 cm 2747309
12217
436
42000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
2805698
12218
436
3400
Antique
Ásvány golyó, kopásokkal, d: 4 cm 2783536
12219
436
Antique
3 db régi parfümtartó, kopásokkal, h: 6 cm 2786248
12220
436
Antique
Dekoratív, vadász, agancs, fém, szivarvágó, jelzett, h: 21 cm
2784792
12221
436
Antique
Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm
2787458
12222
436
Antique
Plakettes fa dobozka, tartalommal, manikűrkészlet, érme, kis olló. Kopott, 11x12cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF