Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787991
12236
436
4800
Antique
Réz fánksütő, kopott, h: 70 cm 2784431
12237
436
Antique
Régi ón korsó, kopott, jelzés nélkül, m: 31 cm
2784426
12238
436
Antique
Coach táska, szép állapotban, 24x32 cm
2784452
12239
436
4600
Antique
Antik vörösréz, török kanna, sérült, m: 28 cm
2784442
12240
436
Antique
Kő hamutál, bronz kacsával, kopott, 15x15 cm
2788085
12241
436
Antique
Réz ételmelegítő, kopott, 29x18 cm
2788120
12242
436
Antique
Régi szarvasagancs kopott, h: 50 cm
2784448
12243
436
4800
Antique
Habüst, sütőforma, füles tál, fém és réz, kopott, sérült, d: 16-25 cm
2788476
12244
436
Antique
Régi kézi mérleg, kopott, h: 62 cm 2788024
12245
436
3800
Antique
Régi fém mérleg, kopott, h: 20 cm 2788069
12246
436
Antique
Antik gyertyatartó, fém kopott, m: 17 cm 2788470
12247
436
4400
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF