Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2740294
12248
436
Antique
Fossil táska, kopott, 20x30cm 2806543
12249
436
Antique
Réz fali kulcstartó, kopott, h: 23 cm
2763624
12250
436
Antique
Ezüstözött fém cukorszóró, kopott, m: 9 cm
2831536
12251
436
36000
Antique
1949. Egyedi emlékkönyv. "Nagyrabecsülésünk jeléül a Déldunántúliak" "A sikondai gárda" Sok karikatúra, köztük nyomat, de sok egyedileg rajzolt jelzett is. A sikondai "gárda" tagjai: Kocsis Nándor, Farkas Pál, Polgár László, Bonta József, Bőviz László, Petrovics Gábor stb. Szép megkímélt kartonált bőr kötésben, sarkán Ezüst (Ag) monogramos dísz, fémjel nem található. 31x42 cm
2806550
12252
436
Antique
Zsanér nélküli, hintós dobozka, fém, fabetétel, kopott, 9x12 cm
2806554
12253
436
Antique
Erzsébet híd Budapest, fém dobozka, kopott, fabetét nélkül. 10x19 cm 2825882
12254
436
11000
Antique
Japán lakk paraván, gyöngyházberakásokkal, 30x41 cm 2806556
12255
436
Antique
Erka fém doboz, kopott, 9x12,5 cm
2825879
12256
436
11000
Antique
Keleti aranyozott fafaragás, fali, kis kopásokkal, 50x36 cm 2806568
12257
436
Antique
Bronz óratok, márvány talapzaton, kopott, m: 27 cm 2806422
12258
436
Antique
2825873
12259
436
11000
Antique
Régi bronz szertartási edény, nikkelezett, kis kopásokkal, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF