Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2825861
12260
436
11000
Antique
Muharos Lajos: Iparművész réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül 19,5 cm
2825860
12261
436
11000
Antique
Muharos Lajos: Iparművész réz és bronz váza, kopásokkal, Jelzés nélkül 19,5 cm
2826312
12262
436
Antique
Közel-keleti életfás imaszőnyeg, gépi, pamut, szép állapotban, 105x65 cm 2826319
12263
436
Antique
Észak-jemeni imaszőnyeg, gépi, pamut, szép állapotban, 105x62 cm 2826687
12264
436
Antique
Antik réz kancsó, jelzett, teteje nem nyílik, sérült, jelzett: sas szimbólum, kopott, m: 35 cm 2826688
12265
436
Antique
Will K. jelzéssel: Retró váza, réz és bronz, kopott, m: 25 cm
2826692
12266
436
Antique
Muharos Lajos: Iparművész réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül, sérült, m: 18 cm
2826693
12267
436
Antique
Muharos Lajos: Iparművész nikkelezett réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül, sérült, m: 22 cm
2826699
12268
436
4800
Antique
Zománcozott tányér, sérült, d: 29 cm
2826701
12269
436
Antique
Retró réz falitál, hibátlan, d: 24 cm
2828676
12270
436
Antique
Asztali Öröknaptár 2 karral,cserélhető hónapokkal,kerek hőmérővel és gémkapocstartó üveg betéttel,fával bélelt dobozra építve,szép patinával.
M.: 10 x 14 cm 2828677
12271
436
14000
Antique
Tőr.
Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal.
h: 46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF