Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828679
12272
436
13000
Antique
Fali gyertyatartó.
Szeccesziós bronz elfordítható gyertyatartó csiszolt kristály,korának megf.állapotban,falra aksztós két szinre pácolt fa talpon,szép állapotban
M.: 19x10 cm
Talp: 16x8 cm 2828680
12273
436
13000
Antique
Fali gyertyatartó.
M.: 19x10 cm
Talp: 16x8 cm 2828682
12274
436
Antique
Bonbonier.
Hibátlan, gazdagon csiszolt kristály tálka díszes patinás sárgaréz tetővel, aranyozott bronz gömb fogóval,szép állapotban.
M10 cm,átm.12 cm 2787452
12275
436
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,8 cm
2787451
12276
436
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,5 cm
2787450
12277
436
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13 cm
2787445
12278
436
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 12 cm
2785601
12279
436
Antique
Antik tajtékpipa, 2 db, kopott, h: 4,5-5,5 cm
2787442
12280
436
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 11 cm
2787441
12281
436
Antique
2788522
12282
436
11000
Antique
Bronz levélnehezék, kopott, 13x6cm
2780064
12283
436
Antique
Alpesi ház formájú fadoboz, 11x15,5x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF