Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784699
12333
436
15000
Antique
Régi indiai kukri, sérült, h: 55 cm
2784582
12334
436
30000
Antique
Planiméter, dobozában, h: 26 cm. Szabálytalan alakú görbe által határolt terület nagyságának meghatározását szolgáló matematikai eszköz.
A terület körvonalain egy úgynevezett követőpontot vezetnek végig, amely a követőkarok segítségével egy integráló mechanizmussal van összekötve.
2784646
12335
436
30000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
2608033
12336
436
5500
Antique
XIX. sz. varródoboz, nagy méretű, rajta tügobelin díszítéssel. Karton, szövet borítással. 37x27x12 cm
2777517
12337
436
44000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális gyertyatartó. Bronz, kőtalapzaton. M: 34 cm
2805677
12338
436
Antique
Ólomüveg dobozka, kopott, d: 6 cm
2585576
12339
436
30000
Antique
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
2582955
12340
436
Antique
2790924
12341
436
Antique
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, kis horpadásokkal, m: 19 cm
2790932
12342
436
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
2790942
12343
436
Antique
2790957
12344
436
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF