Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2790605
12345
436
24000
Antique
2790614
12346
436
13000
Antique
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm
2790575
12347
436
24000
Antique
2747238
12348
436
36000
Antique
2777593
12349
436
Antique
Japán papírmasé tál. Virágos, kézzel festett, kopással 40x32 cm 2777596
12350
436
4800
Antique
Faragott fa tálka. Repedéssel 25x16 cm
2777595
12351
436
Antique
Orosz papírmasé tál. Virágos d: 35 cm, kopással
2599170
12352
436
Antique
Kalimáris / tintatartó, márvány és fa, üveg betéttel, 19x10x9cm 2746900
12353
436
Antique
XIX. század. LEVAILLANT, François. Amerika és az Indiák néhány új és ritka madarának természetrajza. Sorozat egy darabja. Le Chauve (A kopasz) címmel. Litográfia, papír, üvegezett keretben. 34x25 cm 2730529
12354
436
28000
Antique
Marokkói berber fali szőttes, szőnyeg. Réz pénzekkel az ördög és ártó szellemek ellen. Gyapjú, kézzel szőtt. 160x200 cm / Moroccan berber wall carpet. Wool with copper coins aginst harmful spirits. 200x160 cm 2730145
12355
436
14000
Antique
Japán, lakkozott fa italos készlet. Shaker, hat talpas pohár. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 16 cm 2791185
12356
436
Antique
Jelzés nélkül: 1000 karú csenrézi. Kézzel festett, karton, keretben, 82x56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF