Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832528
12029
436
Antique
Lőpor mérő, fém, fa nyéllel, h: 11 cm
2832414
12030
436
Antique
Gyermek gorilla, bronz, jelzés nélkül, 3,5 cm
2702628
12031
436
14000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 48-53 cm
2760054
12032
436
3200
Antique
Fém láncszemekből fonott színházi táska. Jelzés nélkül, új akasztó lánccal, 18x17 cm
2832446
12033
436
Antique
Balkán tiszti lánc, kopott, h: 10 cm
2835823
12034
436
Antique
Régi, ezüstözött fém óralánc, h: 24 cm
2692291
12035
436
Antique
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm
2808241
12036
436
2200
Antique
2db fém gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm
2750809
12037
436
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csatokkal / Freemason apron Silk. leather 40x36 cm
2631615
12038
436
Antique
Makonde afrikai fali maszk, korának megfelelő állapotban, 20. század. 96x25cm
2579720
12039
436
26000
Antique
2769929
12040
436
38000
Antique
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF