Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2834492
12041
436
40000
Antique
Alpesi táj. Porcelán miniatűr, olaj, XIX. sz. eleje. 9,5x8 cm Bársony alapon fa keretben 30x25 cm
2834457
12042
436
Antique
Kínai legyező formájú fali dísz. Gyöngyház berakásos, kézzel festett. Hibátlan 82x37 cm
2834701
12043
436
Antique
Kínai fafaragás falra akasztható fali dísz / Chinese carved wood face 26 cm 2834488
12044
436
15000
Antique
Malborghet látképe. Olaj, faragott fa alabon domborműves szarvas figura. XX. sz. eleje 14x17 cm
2833824
12045
436
Antique
2 db zsírkő gyógyszeres edény fedéllel 13 cm 2715386
12046
436
Antique
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Nő fáklyával, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm 2795385
12047
436
Antique
1989. Szögesdrót darab a Vasfüggönyből plasztiktömbbe öntve, tanúsítvánnyal. 8x10,5x2,5 cm
2795407
12048
436
Antique
2834716
12049
436
Antique
Bronz asztali képkeret, fényképkeret, támasztó láb nélkül . Külső méret 35x20 cm 2795482
12050
436
15000
Antique
Bronz lámpa, felújított szerelékkel, működik, ernyővel, m: 66 cm
2795552
12051
436
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
2708492
12052
436
Antique
Antik emlék váza, antik porcelán és kerámia elemekkel applikálva, jelzett: VA. Korának megfelelő állapotban, 1900 körül, m: 28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF