Antik Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2645167
12053
436
Antique
Vályi textiltervező: Ornamentika. Vegyes technika, papír, 20x20cm
2773051
12054
436
Antique
Kínai aranyhalas lakk váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 30,5 cm 2633222
12055
436
Antique
Argentor alpakka, szecessziós fülestálca, jelzett, 32×14 cm, m:20 cm
2834834
12056
436
Antique
Régi bőrönd, sérült, címkékkel 76x40x21 cm 2834803
12057
436
Antique
Antik kézi mérleg, kopott, h: 25 cm
2834799
12058
436
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, keretben. Teljes méret: 11x9,5cm
2834743
12059
436
24000
Antique
2 db masszív bronz karnistartó, kopásokkal, 29x30 cm
2834744
12060
436
75000
Antique
Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm
2834771
12061
436
Antique
4 darabos ezüstözött kávés készlet ( tálca, kanna, cukor tartó, tejszínkiöntő), jelzés nélkül, kis kopásokkal.
2834772
12062
436
Antique
Tiffany stílusú asztali lámpa, kopásokkal, működik, m: 33 cm 2834783
12063
436
48000
Antique
Antik márvány kanadalló óra , 2 gyertyatartóval, hozzá kulcs és inga. Nincs kipróbálva. 18-25 cm
2834785
12064
436
Antique
Aventurinüveg virág, jelzés nélkül, hibátlan, h: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF