12041.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Alpesi táj. Porcelán miniatűr, olaj, XIX. sz. eleje. 9,5x8 cm Bársony alapon fa keretben 30x25 cm