12012.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Argentor ezüstözött alpakka dobozka, szelence, tetején lovas díszítéssel (lóverseny díja lehetett), fa betéttel. Dohány tárolására volt használva. Jelzett, korának megfelelő kopásnyomokkal, 9x7x4 cm