12131. 436. Gelaufene Fernauktion Antik
4 000 HUF
0 HUF
Argentor osztrák jugendstil palack dugó nélkül, tejkiöntő, üveg, ezüstözött fém aljban, jelzett, kopásokkal, m: 11-16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras