12329.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm