12135. 436. Gelaufene Fernauktion Antik
30 000 HUF
0 HUF
Figurális asztali óra, aranyozott spiáter test, figurális díszítéssel, szerkezet jó, lámpatest sérült, m: 30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg