12129. 436. Gelaufene Fernauktion Antik
18 000 HUF
0 HUF
Indián ikon, relief szerű, festett papírmasé, keretben, jelzés nélkül, kopásokkal, 49x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras