12083. 436. Gelaufene Fernauktion Antik
16 000 HUF
0 HUF
Jemen. Sakk készlet, díszdobozban, csont figurákkal, csont, fa és gyöngyház berakásos tábla, díszdoboza, kissé sérült, kopott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert