12267.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Muharos Lajos: Iparművész nikkelezett réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül, sérült, m: 22 cm