12266.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Muharos Lajos: Iparművész réz és bronz kehely, kopásokkal, Jelzés nélkül, sérült, m: 18 cm