12058.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, keretben. Teljes méret: 11x9,5cm