11975.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm