12353.
436. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 600 HUF
XIX. század. LEVAILLANT, François. Amerika és az Indiák néhány új és ritka madarának természetrajza. Sorozat egy darabja. Le Chauve (A kopasz) címmel. Litográfia, papír, üvegezett keretben. 34x25 cm