6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
1902 Kis Lap. 2x26 szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Forgó bácsi. Társ-szerk.: Roboz Andor. Bp., 1902., Athenaeum,416;436 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésekben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.