4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1931 Pesti Hírlap Vasárnapja 53. évfolyamja. 1-7., 9-18.,20-26. számok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, benne foltos lapokkal is, de belül nagyrészt jó állapotban.