Drucksachen Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2744331
15295
436
Printed Materials
2826338
15296
436
Printed Materials
1938 Csehszlovákia felosztása, humoros hirdetméány gyászjelentés formájában, Goldstein ny., Bp., nyomtatványként elküldve, szakadásokkal, 23,5x30 cm / Division of Czechoslovakia, humorous announcement in form of obituary notice, mailed as printed matter, damaged
2685426
15297
436
Printed Materials
1938 Magyar-Lengyel Bál, 1938. jan. 22., táncos meghívója, borítékkal.
2734060
15298
436
Printed Materials
1938 Hid irodalmi, művészeti és társadalmi folyóirat, V. évf. 11. sz.
2499299
15299
436
Printed Materials
2827854
15300
436
Printed Materials
1938 Magyarosan. Nyelvművelő folyóirat VII. évf. 1-10 sz., és VIII. évf. 1-4. sz. Két teljes évfolyam! Szerk: Putnoky Imre, Pintér Jenő. Bp., MTA. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.
2744327
15301
436
Printed Materials
2633776
15302
436
Printed Materials
1939 Budapest Calendar, angol nyelvű, képes idegenforgalmi naptár, kissé sérült, 25x19 cm
2795186
15303
436
Printed Materials
1939 A székesfővárosi útépítő és kövező egységárak az 1939. évre. Bp., Székesfővárosi Háziny., 23 p.
2825271
15304
436
Printed Materials
1939 Magyarország XLVI. évf. 37. sz., 1939. febr. 15., a címlapon: "Imrédy Béla miniszterelnök (...) kihallgatáson volt Horthy Miklós kormányzónál", 14 p.
2833687
15305
436
Printed Materials
1939 Kelet népe c. folyóirat V. évf. 6. sz., 1939 június, szerk.: Féja Géza és Szabó Pál. Sérült gerinccel, kissé foltos borítóval
2811967
15306
436
Printed Materials
1939 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése képekkel. 42 p Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF