Drucksachen Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2819375
15319
436
Printed Materials
cca 1940 "Magyar nemzetiszocializmus = Magyar Nemzetiszocialista Párt" röplap 10x7,5 cm hátoldalán firkákkal 2837091
15320
436
Printed Materials
1940 Székelyudvarhely visszatért emléklap alkalmi bélyegzéssel 2836828
15321
436
Printed Materials
1940 Budapest Székesfőváros Vízművei vízmérő könyvecske, tájékoztató a közönség részére
2700656
15322
436
Printed Materials
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
2826461
15323
436
Printed Materials
1940 Diárium folyóirat 3-10. száma. 2837089
15324
436
Printed Materials
1941 Irredenta eszperanto levelezőlap
2833369
15325
436
Printed Materials
1941 Esti Magyarország XLVIII. évfolyam 179. szám háborús hírekkel 2825267
15326
436
Printed Materials
1941 Kis Ujság Esti kiadás, 1941. júl. 11., a címlapon: "Órák kérdése a francia kormány döntése a fegyverszünetről", sérült lapszélekkel, foltokkal, 8 p. 2825272
15327
436
Printed Materials
1941 Esti Magyarország XLVIII. évf. 152. sz., 1941. júl. 5., a címlapon: "A magyar csapatok elfoglalták Staniszlaut és Kolomeát", szakadással, 10 p. 2826762
15328
436
Printed Materials
1941 Gastspiel des Ungarischen Nationaltheaters in Deutschland. Bp., 1941., Königl. Ungarische Universitäts-Druckerei, 30+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta Major Tamás, Pethes Sándor, Tímár József, Uray Tivadar, Gobbi Hilda, Szörényi Éva, Németh Antal, Szabó Lőrinc, Jaschik Álmos és mások. Kiadói angyalos-koronás nemzeti kiscímerrel illusztrált papírkötés, kis kopásnyomokkal. 2833354
15329
436
Printed Materials
1942 A Nemzeti Újság XXIV. évfolyamának 143. száma háborús hírekkel 2834280
15330
436
Printed Materials
1942 5 db Angolkisasszonyok évkönyv egybekötve (leánygimnáziumi, főiskolai, stb.), 1941-42. tanév. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, egy-két kijáró lappal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF