Drucksachen Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743351
15427
436
Printed Materials
cca 2009 Sney Rivier Lodge. Namibiai Szafari képes prospektusa, gazdag képanyaggal illusztrált, 31 p.
2743342
15428
436
Printed Materials
2010 Trianoni Szemle II. évf. 3. sz. + 2009 Nagy Magyarország I. évf. 3. sz.
2749516
15429
436
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
2749511
15430
436
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Angel flying above Budapest at night. Nyomat, papír, jelzett, 37×21,5 cm
2749495
15431
436
Printed Materials
cca 2010-2020 Takács Ildikó (?-): Grand Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×27,5 cm
2835798
15432
436
Printed Materials
2013 Kulcsár Krisztina, Sz. Simon Éva: Őseid nyomában. Oktatási segédanyag a családtörténeti források és adatbázisok megismeréséhez. Bp., 2013, Magyar Nemzeti Levéltár. 28 p. + 20 színes dokumentummelléklet. Kiadói kartonmappában. 2749519
15433
436
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Magic night at Synagogue - Budapest, zsinagóga. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2749500
15434
436
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Opera, Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2631529
15435
436
Printed Materials
2016 Német nyelvű napi kalendárium
2734113
15436
436
Printed Materials
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Nyomat, paszpartuban, 14×18 cm
2798940
15437
436
Printed Materials
Buda és Pest látképe az 1684-es ostrom alatt, régi nyomat, hajtásokkal, lapszéli szakadásokkal, 39x51 cm 2836451
15438
436
Printed Materials
Németh Kálmán (1903-1979) szobrászművész hagyatékból származó ex libris, névnapi köszöntő (kisgrafika) és fotó (Fót, Szeplőtelen fogantatás templom, hátoldalán feliratozva), 13x10 cm körül
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF