Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm
cca 1900 A Magyar bazár divatképe, Monaszterly és Kuzmik utódai udvari szállítók, Váczi utca. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32×23,5 cm
cca 1900 Dekorative Vorbilder, sportokat (cricket, tenisz, labdarúgás, stb.) ábrázoló szecessziós nyomat. Georg Sturm (1855-1923) eredetije után. Dekoratív, üvegezett szecessziós fakeretben. 24,5×35 cm
cca 1900 2 db bécsi színes női divatkép (Wiener Mode Album és "Wiener Modekunst", A. Bachwitz). Nyomat, papír. 44x31 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.