1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Gyakorlati gazdalexikon feliratos, üres lapokat tartalmazó könyv, néhány bejegyzéssel, rajzzal, stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban