Drucksachen Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633090
15175
436
Printed Materials
2833701
15176
436
Printed Materials
1872 Szent István-Társulat naptára az 1872. évre, Tizenegyedik évi folyam. Kiadói papírborítékban. 2829037
15177
436
Printed Materials
cca 1873 Richter-féle Horgony-Pain-Expeller Horgony-Liniment. Capsici comp. / Richter Anker - Pain - Expeller Anker-Liniment. Capsci Comp. Magyar és német nyelvű prospektus. Rudolfstadt, Richer-ny., kissé foltos, 8+8 p. 2832563
15178
436
Printed Materials
1875 XIV. Lajos színdarab szórólapja, Fünfkirchen (Pécs), C. Ramazetter nyomda, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 23,5x15 cm 2783134
15179
436
Printed Materials
cca 1880 Nagyrápolti Szentgyörgyi Imre (1827-1901) 1848-49-es hadnagy, később igazságügyi államtitkár névjegykártyája
2768963
15180
436
Printed Materials
cca 1880 Budapest, Gellért-hegy, Tabán, kiadja: Zieher Ottmár München, litho kép, 11×16 cm
2833002
15181
436
Printed Materials
Czedler Márton: Protestáns egyházi figyelő 2., 3., 4. évfolyamok 3 kötetben. Nagybánya, 1880-1884 Molnár testvérek. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott.
2831605
15182
436
Printed Materials
cca 1880 Színes divatkép, Journal des Demoiselles, Modes de Paris. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28,5×22,5 cm 2832987
15183
436
Printed Materials
1880 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. XIV. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1880, Magyar Történelmi Társulat, 1-874+3 p. Korabeli aranyozott gerincű, kissé sérült félbőr kötésben 2832095
15184
436
Printed Materials
cca 1880-1900 10 db nyomat és metszet tétel antik szobrokról, isten és császár ábrázolással (Augustus, Claudius Jupiterként, Zeusz, stb.). 27x17,5 cm. 2799335
15185
436
Printed Materials
1886 Szabályrendelet az 1884. évi XVII. t.-cz. 10 §-nak d) pontjában említett kéményseprés-ipar gyakorlása tárgyában. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt.,az utolsó lap foltos, 25+1 p. 2831831
15186
436
Printed Materials
cca 1888 22 db, többségében gazdagon illusztrált lap a The Graphic c. folyóiratból, nyomat, papír, részben kissé sérült és kissé foltos, 41x31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF